AMSTERDAM GEZİ REHBERİ

Amsterdam, Hollanda

Amsterdam'da Gece Hayatı

Amsterdam'da Nereden Alışveriş Yapılır?

Amsterdam'da Gezilecek Yerler

Amsterdam'da Festivaller

Amsterdam'da 24 Saat

Amsterdam’a Ne Zaman Gidilir?

Amsterdam’da Ulaşım

Amsterdam’da tatil yapan gezginlerin bir kısmı, özgün yapısının tadını çıkartmak için kenti yürüyerek keşfetmeyi tercih ediyor. Efor sarf etmek istemeyenler içinse kentte metro, otobüs ve tramvay hatlarından oluşan gelişmiş bir toplu taşıma sistemi faaliyet gösteriyor. Dilerseniz kent manzaralarını farklı açılardan fotoğraflamak için tekneye binebilir ya da doğa dostu ulaşım çözümlerinden hoşlanıyorsanız bisiklet kiralayabilirsiniz.

Amsterdam’da Nerede Kalınır?

Amsterdam'da Nerede yenir? Nerede İçilir?

Schengen Vizesi Nasıl Alınır?

Schengen vizesi almadan önce bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor. Siz de hiçbir sorunla karşılaşmamak için Schengen vizesi başvuru işlemlerinden, vizenin nasıl alınacağına kadar merak ettiğiniz birçok şeye göz atabilirsiniz.

AJAX - FEYENOORD MAÇ TURU PAKETİ

Hollanda futbolunun en büyük rekabeti ‘De Klassieker’ lakaplı Ajax - Feyenoord maçı tüm dünyadan futbol severlerin parçası olmayı istedikleri en önemli müsabakalardan biridir. Bir çok yayın organı tarafından ‘dünyanın en büyük 25 derbisi’ arasında gösterilen bu dev maç, sahadaki futbol rekabetinin yanı sıra iki takım taraftarları arasında çıkan olaylar, iki şehrin siyasal tercihleri ve özellikle de Ajax’ın her zaman daha fazla göz önünde bulunmasından haz etmeyen Rotterdam ahalisinin kendilerini farklı bir ‘taraftar’ kitlesi olarak görmelerinden dolayı bir sürü değişik anlam taşıyor. POP Event & Travel futbol severleri, unutamayacağı bir tatil ve dahası akıllardan hiç çıkmayacak bir futbol atmosferine davet ediyor.

AJAX AMSTERDAM - PSV MAÇ BİLETİ

AMSTERDAM GEZİ REHBERİ

* Doldurulması zorunlu alanlar.