Basında Biz
Men’s Health Türkiye 2019 Ocak Sayısındayız!
01 Ocak 2019, Salı

Men’s Health Türkiye 2019 Ocak Sayısındayız!

Dünyanın Eğlencesi Burada!

 

2016 yılında gerçekleştirdiğimiz etkinlik gezilerinden birinin son günüydü. Misafirlerimizden birisi, etkinlik yöneticimizin yanına yaklaşıp biraz sohbet ettikten sonra şu cümleyi kullanmıştı:

 

''Ben sizi bir turizm ve etkinlik şirketi olarak değil, bir ''Anı Fabrikası'' olarak görüyorum. Bunu sürdürmeye ve hatta geliştirmeye hep devam edin.''

 

Yola çıkarken biz de benzer duygulara sahiptik. Lakin adını koyamamıştık. O gün; aldığımız bu iltifat ile birlikte mutluluğumuzun yanında sorumluluğumuz da artmıştı. O sorumluluk bilinciyle, binlerce bireysel ve kurumsal müşterimizi, dünyanın dört bir yanına ''anı biriktirmeye'' yolcu ettik. 


Gün geldi, güneşli bir Barcelona gününde, Messi ile Ronaldo'nun mücadelesine tanık oldular, gün geldi Toskana vadisinin mistik atmosferinde yaşayan en büyük tenor Andrea Bocelli'nin resitaline... Ya da Londra'nın en ''hip'' restoranlarından birinde, unutulmaz bir yemekli toplantıya...

 

Kurumsal ve bireysel ağırlama paketlerimizle, size özel tur ve etkinlik paketlerimizi hazırlamaya son hızla devam ediyoruz.

 

''Anı Fabrikamıza'' sizleri de bekliyoruz!