Blog
Barselona'da Nerede Kalınır?
03 Temmuz 2018, Salı

Barselona'da Nerede Kalınır?

Barselona gezi rehberimizde Barselona seyahatınızde kalacak yer konusunda birkaç tavsiyede bulunduk. Gezilecek yerlere, alışveriş ve eğlence olanaklarına yakınlık sizin için önemliyse konaklama tercihinizi Barri Gotic, Eixample ya da Katalonya Bölgesi çevresinden yana kullanabilirsiniz.

 

OTEL

SOHO HOUSE BARCELONA

 

Soho House Barcelona

Barselona şehir merkezi otelleri arasında en iyilerinden biri olan Soho House Barcelona, Gotik Mahallesi’ndeki Port Vell’in tam karşısında faaliyet gösteriyor. Klasik üslupta dekora edilmiş 53 odalı otel, ev rahatlığını aratmayan sıcak atmosferi ile dikkat çekiyor. Restoranında yerel lezzetlerin yanı sıra Kuzey İtalya’ya özgü tarifler de sunuluyor.

 

 

MARGOT HOUSE

 

Margot House

Margot House, Barselona otelleri arasında modern tarzı ile fonksiyonelliğiyle ön plana çıkıyor. Barselona’nın ikonik yerleşim bölgesi Eixample’de bulunan tesis, konfora önem veren gezginlere farklı tipte oda seçenekleri sunuyor.

 

 

HOTEL PULITZER

 

Hotel Pulizter

Barselona gezi rehberi dâhilinde sizlere önereceğimiz son konaklama seçeneği olan Hotel Pulitzer, Katalonya Meydanı’na yakın konumda yer alıyor. Barselona'da nerede kalınır sorusunun cevabi sizin için merkezi konumu ise şık ve sıcak bir atmosfere sahip otel tam da istediğiniz konumda bulunuyor. 

 

Rezervasyon yapmak istediğiniz en iyi Barselona otelleri için POP Event & Travel ekibi olarak Barselona’da ucuz konaklama konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.