Blog
Barselona'da Ulaşım
29 Haziran 2018, Cuma

Barselona'da Ulaşım

Barselona Ulaşım

Festival de Sonar

Barselona’da havaalanı transferi konusunda gezginlere, Aerobus isimli ekspres servisler ile belediyeye ait otobüsler yardımcı oluyor. Şehir içerisinde ise metro ağı hız avantajı ile ulaşım kolaylığı sağlıyor. Metronun kapsamı dışındaki bölgelere ise yine otobüs seferleri aracılığıyla rahatlıkla gidebilirsiniz. Çevre ile etkileşime girebileceğiniz, nostaljik bir ulaşım aracı size daha cazip gelirse tramvayı kullanabilirsiniz.

 

 

BARCELONA CARD

 

Barcelona Card

Gezginlere özel indirim kartı, sahiplerine şehir içi ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanabilme olanağı sunuyor. Barcelona Card ayrıca kentteki birçok müzeyi giriş ücreti ödemeden ziyaret etmenizi ve 100’e yakın cazibe noktasındaki hizmetlerden çeşitli seviyelerdeki indirimlerle yararlanabilmenizi sağlıyor. Kartın özellikleri ve fiyatı hakkında detaylı bilgiyi resmi sitesinde bulabilirsiniz.

 

 

UBER

 

Uber

Barselona tatili sırasında gitmek istediğiniz noktaya kısa sürede ve konforunuzdan ödün vermeden ulaşmak isterseniz, profesyonel yolcu taşıma hizmeti UberX’i tercih edebilirsiniz. Geçmişte paylaşımlı servis hizmeti sunan firma, 2014 yılından beri müşterilerine uygun fiyatlarla kişiye özel seyahat ayrıcalığı sunuyor.