Mobil Menü Icon

Ne Zaman Gidilir?

TEMMUZ

Kaç Gün?

5 GECE
6 GÜN

Gidiş

29 TEMMUZ 2020

Dönüş

03 AĞUSTOS 2020

Otel

4 - 5 Yıldızlı Otellerde Konakma

BİLBAO - SAN SEBASTİAN - BİARRİTZ - BORDO TUR PAKETİ

1 Gün : İstanbul-Bilbao

Belirtilen havalimanındaki buluşma noktasında rehber ile buluşma. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuk sonrasında Bilbao'ya varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Bilbao otelimizdedir.


2 Gün : Bilbao "Şehir Turu & Guggenheim Müzesi"

Kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde Bilbao şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik olarak görülecek yerler arasında Belediye Sarayı, Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi ve Guggenheim Müzesi yer alacaktır. Ayrıca, dünyaca ünlü, Bilbao şehir merkezindeki Nervión Nehri'nin kenarında bulunan, Frank Gehry tarafından tasarlanan Guggenheim Modern Sanat Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Konaklama Bilbao otelimizdedir.


3 Gün : Bilbao-San Sebastian-Saint Jean de Luz-Biarritz "Şehir Turları"

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış yapıyor ve Avrupa jet sosyetesinin uğrak yeri San Sebastian'a hareket ediyoruz. Olağanüstü güzellikteki plajları ile sizleri adeta büyüleyecek olan kent, tarihi yapıları, kiliseleri, alışveriş merkezleri, özellikle deniz kenarında yer alan balık restoranları, küçük kafeleri ile görülecek birçok alternatif sizleri bekliyor olacak. Ardından Bask bölgesinin şirin kasabası Saint Jean De Luz'a hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki uzun ve temiz kumsalları, sessiz ve sakinliği ile sizleri büyüleyecek olan bölge her yıl düzenlenen onlarca festivale ev sahipliği yapmaktadır. Buradaki turumuzun ardından son durağımız olan Biscay Körfezinin dünyaca ünlü turistik sahil kasabası Biarritz'a hareket ediyoruz. Uzun sahilleri, müzeleri, ve casinoları ile turistler için bir cazibe merkezi olan Biarritz'i rehberimiz eşliğinde keşfettikten sonra otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Biarritz'deki otelimizdedir.


4 Gün : Biarritz-Bordo "Şehir Turu"

Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış yapıyor ve yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuğun ardından Bordo'ya varıyoruz. Fransa’nın en büyük altıncı şehri olan Bordo, 18. Yüzyılın ilk ve en önemli mimarisi Palace De La Bourse ve Allees De Tourny ile UNESCO dünya mirası listesinde yer almaktadır. Bordo, kültürü, gastronomisi ve güzelliği ile büyüleyici bir şehirdir. Tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir turumuz sonunda otelimize hareket ediyoruz. Konaklama Bordo'daki otelimizdedir.


5 Gün : Bordo "Saint Emilion Turu & Şarap Tadımı"

Kahvaltının ardından Saint Emilion bölgesini ziyaret edeceğiz. Bölgenin en eski bağlarını barındıran bölge UNESCO dünya mirası listesine alınmış, Ortaçağ kasabası ile şarap meraklılarını çeken tarihi bir kasabadır. Burada dünyaca ünlü Fransız şaraplarından satın alabilir, bölgenin tarih ve kültürünü rehberiniz eşliğinde daha yakından hissedebilir, doğal bir amfitiyatro tadında olan Saint Emillion’da bağların sessizliği eşliğinde keyifli bir zaman geçirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Dar parke sokaklar arasından bu Ortaçağ şehrinin yeraltı anıtlarını keşfetmek üzere rehberimizle yapacağımız yürüyüş sırasında Keşiş Emilion'un oyarak yaptırdığı monolitik kilise ve unutulmaz hikayesini öğrenecek ve Trinite Şapeli’ndeki mezarlıkları keşfedeceksiniz. Ayrıca Saint Emillion'un dünyaca ünlü şaraplarını tadım imkanınız olacak. Turumuz sonrasında Bordo’ya dönüyoruz. Konaklama Bordo'daki otelimizdedir.


6 Gün : Bordo-İstanbul

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerini tamamlıyor ve rehberimizi belirttiği saatte havalimanına hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varışımızla turumuz sona eriyor. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere!

 

DAHİL OLAN HİZMETLER

THY ile İstanbul-Bilbao / Bordo-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve alan vergisi

San Sebastian & Saint Jean de Luz & Biarritz tanıtım turları

Bilbao şehir tanıtım turu

Bordo şehir tanıtım turu

Saint Emilion Turu & Şarap tadımı

Guggenheim Müzesi giriş bileti

4* otellerde 5 gece kahvaltı dahil konaklama

Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının 'i kapsam dışındadır.)

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurt Dışı çıkış harcı 

Vize Bedeli 120 €

Zorunlu Seyahat sağlık sigortası

Programda verilen ekstra turlar

GİTMEDEN ÖNCE

Seyahatiniz için yararlı bilgiler

NEDEN POP EVENT & TRAVEL?

BİR GÖZAT
Yukarı Çık