Mobil Menü Icon

Popevent.com.tr nedir?

POP Event & Travel; müşterilerinin dünyanın en önemli spor karşılaşmaları, konserleri ve festivallerine katılmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

 

Popevent.com.tr adresine nasıl üye olabilirim?

Ana sayfamızda yer alan üyelik link ‘ine tıkladıktan sonra gerekli bilgileri doldurarak üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Popevent.com.tr’den alışveriş yapmak güvenli mi?

Sitemiz Rabid SSL 128 bayt şifreleme sistemiyle koruma altındadır. Popevent.com.tr, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz Popevent.com.tr tarafından saklanmamaktadır.

 

Hangi yollarla ödeme yapabilirim?

Popevent.com.tr üzerinden bütün kredi kartları (VISA, Mastercard) , mail order formu ve banka havalesi yolları ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Popevent.com.tr’den nasıl sipariş verebilirim?

Katılmak istediğiniz etkinliğin tur paketi sayfasından rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon maili tarafımıza düştüğünde arkadaşlarımız sizinle iletişim kuracaktır.

Eğer sadece bilet satın almak isterseniz, istediğiniz bilet/biletleri sepetinize ekledikten sonra sipariş süreci boyunca Popevent.com.tr tarafından yönlendirileceksiniz. Biletlerim sayfasından almak istediğiniz bilet/biletleri "devam" butonu ile teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra, "Ödeme Bilgileri" ekranına gelerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Oturma planı ve bilet kategorileri nedir? 

Site üzerinde tüm etkinlikler için oturma planı ve bu oturma planlarına göre farklı kategori seçenekleri bulacaksınız. Seçmiş olduğunuz kategori içerisinde yer alan bloklardan biletinizi veya biletlerinizi size garanti etmekteyiz. Blok seçimi yaparak bilet satın almak istiyor iseniz müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya info@popevent.com.tr  mail adresimize talebinizi mail gönderebilirsiniz.

 

Seçtiğim fiyat kategorisinde yan yana istediğim kadar bilet alabilir miyim?

Sitemizden aldığınız biletler yan yana olacak şekilde garanti edilmektedir ancak 3 bilet aldığınız da 2 kişi yan yana ve bir kişi tek olacak şekilde garanti edilmektedir. 4 bilet aldığınız takdir de ikili yan yana olacak şekilde biletlerinizi garanti etmekteyiz. 3 kişi tüm grup yan yana oturmak istediği takdir de ise satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. 

 

Teslimat ne zaman ve nerede yapılmaktadır?

Biletlerinizin teslimatı etkinliğin yapılacağı şehirde etkinlikten bir gün öncesinde yapılmaktadır.

 

Sitenizde ki bilet fiyatları ile biletin üzerinde yazan bilet fiyati farklı olabilir mi? 

Evet, Sitemizde ki biletin normal fiyatının üstünde de altında da fiyatlar görebilirsiniz. Yüksek talep gören ve biletleri çabuk tükenen etkinliklerde biletin üzerinde yazan fiyatın üstünde olabilir. Az talep gören etkinlikler de bilet fiyatı biletin üzerinde yazan fiyattan düşük olabilir.

 

Satın alınan biletlerin iptal veya iadesi yapılıyor mu?

Maalesef satın alınan biletlerin iptal veya iadesi yoktur.

 

Müşteri Hizmetlerinize nasıl ulaşabilirim?

Bizi 0 216 330 19 20-21 numaralı hattan arayabilirsiniz. POP Event & Travel  Müşteri Hizmetleri haftanın her günü 09:00 / 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

NEDEN POP EVENT & TRAVEL?

BİR GÖZAT
Yukarı Çık