Almanya her defasında sizi şaşırtmaya kararlı! Çünkü ortaçağın harikaları da burada, modern dünyanın yenilikleri de… Farklı kültürlerin içiçe geçtiği bu Avrupa devinde, Alplere çıkmak bile lüks değil. Tercihiniz kozmopolit bir başkentin sokaklarında dolaşmak ve hayatı deneyimlemek de olabilir. Belki de 200 yılı aşkın süredir devam eden bir bira festivalinde eğlenmek istersiniz? Tercih sizin!

BORUSSIA DORTMUND - A. BIELEFELD MAÇ BİLETİ

12 Mart 2022

Her sezon yok satan kombineleri ve tribünde tek bir boş koltuğun bulunmadığı Borussia Dortmund maçı haberlerinden kaç tane okuyoruz dersiniz? Sarı-Siyahlıların öyle tutkulu bir taraftarı var ki, bizlere de keşke orada olsam dedirtiyor. Sarı Duvar’ın yaptığı koreografiler hepimizin aklında yer etmiştir. Signal Iduna Park’ta maç izlemek sizin için hiç zor değil çünkü Borussia Dortmund-Paderborn maç biletleri en güvenilir şekilde POP Event & Travel'da!

ALMANYA BUNDESLIGA MAÇ BİLETLERİ

Dünyanın en iyi liglerinden Bundesliga, sadece takımlarıyla veya yıldızlarıyla değil, her yönüyle örnek alınan bir lig… Literatürümüzde artık “Bundesliga modeli” diye bir tanım var! Sadece Bayern Münih ve Borussia Dortmund’u değil, hemen her sezon hem ligde hem Avrupa’da sezona damga vuran birçok Alman takımı izleyebiliyoruz. Siz de Bundesliga’yı yerinde izlemek isterseniz, maç biletleri POP Event & Travel'da! 

NEDEN POP EVENT & TRAVEL?

BİR GÖZAT
Yukarı Çık