Almanya her defasında sizi şaşırtmaya kararlı! Çünkü ortaçağın harikaları da burada, modern dünyanın yenilikleri de… Farklı kültürlerin içiçe geçtiği bu Avrupa devinde, Alplere çıkmak bile lüks değil. Tercihiniz kozmopolit bir başkentin sokaklarında dolaşmak ve hayatı deneyimlemek de olabilir. Belki de 200 yılı aşkın süredir devam eden bir bira festivalinde eğlenmek istersiniz? Tercih sizin!

BAYERN MUNICH - FORTUNA DUSSELDORF MAÇ BİLETİ

11 Nisan 2020
200 €'den başlayan fiyatlar

Bundesliga ne kadar örnek bir lig modeli ise bu ligin en büyük yıldızı Bayern Munich de futbol dünyasının en örnek kulüplerinden biri… Efsaneleri tarafından yönetilen, taraftarını her zaman en önde tutan, stadyumuyla ve yıldızlarıyla bir mükemmellik abidesi! Hal böyle olunca müzesindeki kupalar da saymakla bitmiyor. Allianz Arena’da maç izlemek ve Bayern Munich efsanesine yerinde tanıklık etmek için Bayern Munıch -Fortuna Dusseldorf  maç  biletler POP Event & Travel'da!

BORUSSIA DORTMUND - UNION BERLIN MAÇ BİLETİ

01 Şubat 2020

Her sezon yok satan kombineleri ve tribünde tek bir boş koltuğun bulunmadığı Borussia Dortmund maçı haberlerinden kaç tane okuyoruz dersiniz? Sarı-Siyahlıların öyle tutkulu bir taraftarı var ki, bizlere de keşke orada olsam dedirtiyor. Sarı Duvar’ın yaptığı koreografiler hepimizin aklında yer etmiştir. Signal Iduna Park’ta maç izlemek sizin için hiç zor değil çünkü Borussia Dortmund-Union Berlin maç biletleri en güvenilir şekilde POP Event & Travel'da!

NEDEN POP EVENT & TRAVEL?

BİR GÖZAT
Yukarı Çık