Mobil Menü Icon

Bu internet sitesine girmeniz halinde bu internet sitesinde herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

POP Event & Travel: Arzık Yapı Dek ve Turizm Tic. Ltd Şti’nin markası olan POP Event & Travel

Kullanıcı: Site'ye üye olan ve Site'de sunulan Hizmet'lerden, işbu Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen koşullar dâhilinde yararlanan ve Site’de Web Sitesi tarafından satışa arz edilen Ürünleri satın alan gerçek kişi

Site: http://www.popevent.com.tr isimli alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan web sitesi

Ürün: POP Event & Travel tarafından Sitede arz edilmiş olan, Türkiye dışında gerçekleşen organizasyonlar için ilgili organizatör tarafından tanzim edilmiş olan bilet, elektronik bilet, kombine kart ve benzeri ürünler.

Organizasyon: Türkiye dışında gerçekleşen Spor müsabakası, spor turnuvası, Konser, Festival ve diğer organizasyonlar.

POP Event & Travel işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

POP Event &Travel, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

POP Event & Travel, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

NEDEN POP EVENT & TRAVEL?

BİR GÖZAT
Yukarı Çık