Yardım
Hakkımızda

ARTIK HER ŞEY DAHİL!

 

2015 yılında dünyanın her yerindeki etkinliklere  bilet satarak başladığımız yolculuğumuzda artık yeni bir yola girdik. Artık sadece bilet değil, her şey dahil tur paketlerimizle sizleri dünyanın en çok talep edilen etkinliklerine tanık olmaya davet ediyoruz. Uçak, otel, etkinlik bileti, şehir içi transferlerinden sizlere özel tasarlanmış turlar, restoran ve gece kulübü rezervasyonlarına kadar en özel taleplerinizi hayata geçirmek için çalışıyoruz.

 

Herkes güzel anılar biriktirmek için çalışır. Bazen keyifli bir tatil, bazen ailemizle ya da dostlarımızla geçirdiğimiz güzel bir gün, bazen de tutkunu olduğumuz şeyler için ayırdığımız birkaç gün.

 

POP Event & Travel ; güzel anılarınıza yenilerini eklerken sizlere yardımcı olabilmek için burada.

 

‘Dünyanın en çok izlenen futbol müsabakası’ olan El Clasico’ya stadyumda tanık olmak, Barbadoslu ‘Pop İkonu’ Rihanna’nın canlı performansına  istediğiniz ülkede eşlik etmek ya da Avrupa basketbolunun zirvesi Euroleague  Final Four  maçlarını tribünlerden izlemek… Mevcut anılarınıza yeni ve özellerini eklemek POP Event & Travel’ın uluslararası tecrübeye sahip dinamik ekibi ile artık çok daha kolay.

 

www.popevent.com.tr üzerinden istediğiniz tur paketini ya da  etkinlik biletini inceleyip satın alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Dilerseniz 0 216 330 19 20 no’lu telefondan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Kısacası, siz ve dostlarınız için "Dünyanın Eğlencesi" POP Event & Travel ’da!