Logo

POP Event & Travel; hayata değer katıp yeni kapılar açmak, unutulmaz deneyimler ile anılarımızı zenginleştirmek için, 2015 yılında yolculuğuna başladı. O günden bu güne bireysel ya da kurumsal; yurt içi ya da yurt dışı yüzlerce etkinliğe katılımcı sağlayıp mutluluk ürettik.

Futbol dünyasının en büyük yıldızlarıyla; Camp Nou’da, Bernabeu’da, Old Trafford’da ya da Liverpool’un ünlü KOP tribününde belleklerden hiç bir zaman silinmeyecek destansı geceler yaşadık. Portekiz’in Avrupa Şampiyonluğunu Champs Elysee’de, Portekizlilerle ‘’Quaresma’’ tezahüratları yaparak çılgınca kutladık.

Kayık

Yazlara hep Roland Garros ile ''Merhaba'' dedik. Rafael Nadal'ın spor tarihine geçen efsanevi performanslarında, orada olmanın hazzını yaşadık. Tüm zamanların en büyuk Formula 1 sürücüsü olma yolunda hızla ilerleyen Lewis Hamilton'ın ikonik performanslarına; Monaco'da, Silverstone'da, Abu Dhabi'de şahitlik ettik.

Video

İlber Hoca; ‘’Avrupa medeniyetinin başlangıcı Roma’dır. İlk defa gördükten sonra, bu şehir rüyalarımdan çıkmaz oldu.’’ der. İlber Hoca’nın dahi rüyalarını süsleyen, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Roma’da; tarih, kültür ve tabi ki leziz yemekler ile kendimizi her seferinde bambaşka alemlerde bulduk. Dünyanın en çok tanınan anıtlarından biri olan Stonehenge’de Neolitik döneminin izlerini sürüp Gaudi’nin şehri Barselona’nın tapas dükkanlarının tadını çıkarttık.

Video

Ünü dünyaya yayılmış Mont-Fort’un 4 Vallees kayak tesislerinde, Rhone Vadi’sine çok yukarılardan göz kırpıp bir anda kendimizi Londra Maratonu’nda bulduk. Yaz geldi Sail Break ile İbiza’da özgürlüğün tadında vardık.

Deniz

Wembley’de ‘’Hello’’ ile başlayıp ‘’Someone Like you’’ ile biten 80.000 kişilik Adele korosuna katıldık. ‘’Shape of You’’ ile tüm dünyayı kasıp kavuran Ed Sheeran ateşine, Grammy Ödül Töreni’nde en önden tanıklık ettik. ‘’Bu da kim?’’ sorularıyla Shazam’i açıp merakla alacağımız cevabı beklediğimiz ve görünce tutkunu olduğumuz, kimselere benzemeyen Avicii ile unutulmaz partiler yaşadık.

Video

Hafızalara kazınacak bir tatil arayışındaysanız ya da iş seyahatlerinizi organize edecek, gittiğiniz ülkede size en özel etkinlik, yeme-içme, eğlence imkanlarını sunacak genç, dinamik bir ekiple çalışmak isterseniz bize info@popevent.com.tr'den yazabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp üzerinden bir mesaj bırakabilir ya da ‘’Alo’’ diyebilirsiniz.

Video
Camp Nau
Yukarı Çık