Mobil Menü Icon

Ne Zaman Gidilir?

MAYIS

Kaç Gün?

3 GECE
4 GÜN

Gidiş

23 MAYIS 2020

Dönüş

27 MAYIS 2020

Otel

4 - 5 Yıldızlı Otellerde Konakma

LJUBLJANA - BLED GÖLÜ - SALZBURG TUR PAKETİ

1 Gün : İstanbul-Ljubljana “Ljubljana Şehir Turu"

Dış hatlar terminalinde görevlimiz ile buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Ljubljana'ya hareket. Avrupa’nın en yeşil ikinci ülkesi olan Slovenya’nın ejderha efsanesi ile ünlü başkenti Ljubljana’nın tüm güzelliklerini rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonrasında otelimize yerleşme ve dinlenmeniz için serbest zaman.


2 Gün : Ljubljana-Bled Gölü-Salzburg “Bled Gölü ve Salzburg Şehir Turu”

Sabah kahvaltısı sonrası Bled Gölü keşfi için otelden ayrılıyoruz. Eski bir buzul gölü olan Bled, Avrupa jet sosyetesinin ve turistlerin uğrak noktasıdır. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından, Salzach Nehri'nin ikiye böldüğü, arnavut kaldırımları, dar sokakları, Mozart’ın evi, seçkin meydanları ve göz alıcı mimarisi ile Salzburg şehrini geziyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.


3 Gün : Salzburg “Serbest Gün veya Göller Bölgesi Ekstra Turu”

Kahvaltının ardından Salzburg’u keşfetmek isteyenler için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirler rehberin düzenleyeceği ekstra göller bölgesi turuna katılabilirler. Bu turda Fuschl üzerinden St. Gilgen'e varıyoruz. Burada Mozart ailesinin geldiği Saint Wolfgang üzerinde tekne turu (45 dk.) yapıp sonrasında St. Wolfgang kasabasını keşfediyoruz. Alınacak öğle yemeği ardından sonra tuz madenleriyle ünlü Hallstatt'ı geziyoruz ve otelimize dönüyoruz. Yaklaşık 7 saatlik bu turun ardından otele varış.

4 Gün : Salzburg-İstanbul

Otelden çıkış işlemleri ve verilecek serbest zamanın ardından İstanbul uçuşu için havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere!

 

DAHİL OLAN HİZMETLER

İstanbul-Ljubljana / Salzburg-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti 

Havalimanı vergileri

4* otellerde oda-kahvaltı esasında 3 gece konaklama

Türkçe Rehberlik Hizmeti (Varışa istinaden)

Havaalanı - otel - havaalanı transferleri

Ljubljana ve Salzburg panoramik şehir turu

Bled Gölü tanıtım turu

Seyahat sigortası (Tur iptali durumunda tur fiyatının 'i kapsam dışındadır)

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurt Dışı çıkış harcı 

Vize Bedeli 120 €

Zorunlu Seyahat sağlık sigortası

Programda verilen ekstra turlar

GİTMEDEN ÖNCE

Seyahatiniz için yararlı bilgiler

NEDEN POP EVENT & TRAVEL?

BİR GÖZAT
Yukarı Çık