Yardım
Önemli Bilgiler

Maç/konser/etkinlik için satın alacağınız biletler oturma planına göre kategorilere ayrılmıştır. Seçmiş olduğunuz kategoriden satın alacağınız bilet veya biletler kategori içerisindeki bloklardan birinde sizin için sağlanacaktır. 

 

Satın alacağınız biletler iki koltuk yanyana olacak şekilde garanti edilmektedir. Üç  veya daha fazla bilet aldığınız takdirde, yanyana oturmak isterseniz bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.  

 

Satın aldığınız biletlerin teslimatı, etkinlik saatinden en geç 24 saat öncesinde, etkinliğin yapılacağı şehirdeki konaklama adresinize ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

 

Biletlerinizin teslim edileceği hotel bilgileri, bileti teslim alacak olan kişinin ismi ve soyismi tarafımıza en geç etkinlik tarihinden 7 gün önce iletilmelidir. Ek olarak bazı etkinliklerde pasaport kopyası, doğum tarihi, uyruğu ve benzeri bilgileri, tarafımıza iletmeniz rica edilebilir. Eksik ya da yanlış verilen bilgiler sebebiyle oluşabilecek olan sorunlardan tarafımız sorumlu tutulamamaktadır. 

 

Bazı etkinliklerde elektronik bilet ile giriş yapılabilmektedir. Bu durumlarda kayıtlı olan e-mail adresinize en kısa sürede e-biletiniz gönderilecektir. Bu biletlerin çıktısını alarak etkinliğe gitmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda önceden sizi bilgilendiriyor olacağız. 

 

“Sezonluk kartlar” ile de girişler gerçekleşebilmektedir. Bu durumda size teslim edilen “sezonluk kartı” tarafınıza verilecek olan zarfın içine koyarak konakladığınız hotel resepsiyonuna bırakmanızı rica ediyoruz. Kuryemiz karşılaşmadan sonra hotel resepsiyonunda zarfı teslim alacaktır. 

 

Ödemesini yapmış olduğunuz biletlerin, iade ve iptal işlemleri gerçekleştirilememektedir.

 

Etkinlik tarihleri, organizasyondan 1 hafta önce kesinleşebilmektedir. Etkinlik tarihlerinin takiplerini şirketimiz yapmamaktadır. Bu konuda sizden ricamız etkinlik tarihlerinin takibini  etkinlikten 1 hafta önce mutlaka yapmanız  olacaktır. Etkinlik tarihi değişiminden kaynaklanan iptal işlemleri kabul edilmemektedir. 

 

Etkinliğin ertelenmesi ya da iptali söz konusu olduğunda, etkinlik organizatörünün vereceği karar dikkate alınmaktadır. Eğer etkinliğin başka bir tarihe ertelenmesi durumu olursa, ilk belirlenen tarih için kesilmiş olan biletler, yeni tarih için de geçerli kabul edilirse, herhangi bir para iadesi söz konusu olmamaktadır. Eğer etkinliğin iptaline karar verilirse, biletin üzerinde yazan asıl fiyat kadar iade gerçekleştirilir.