REAL MADRID - REAL BETIS MAÇ BİLETİ

26 Mayıs 2019 , Pazar
Santiago Bernabéu , Madrid / İspanya
Biletler
  • Kategori / Bölüm
  • Adet
  • Fiyat (Euro)
Oturma Planı
Santiago Bernabéu
Bilet Hakkında

Birçok takımın rekabetinin uzun yıllara dayandığı La Liga'da, 1932'den bu yana oynanan Real Madrid ve Real Betis mücadelesinin heyecanı sizleri bekliyor. İki takımın tarihteki ilk randevusu 18 Aralık 1932'de oynandı ve Real Madrid rakibini 4-1'le geçmeyi başardı. Yine de ilk birkaç yılda Real Madrid'e karşı üstünlük kurmaya başaran Real Betis, tek şampiyonluğunu aldığı 1934/35 sezonunda Real Madrid'i iki maçta da yenerek rakibine karşı en önemli üstünlüğünü kurmuştu. Sonraki yıllarda ise Real Madrid'in hem İspanya'da hem de Avrupa'da söz sahibi olmasıyla beraber istatistik tamamen başkent ekibine döndü.

2017 yılına dek iki ekip toplamda 105 resmi maçta karşılaştılar. Real Madrid, Sevilla temsilcisi Betis'e karşı 59-23'lük üstünlük kurdu. Real Betis, şampiyon olduğu sezondaki maç da dahil olmak üzere sadece beş defa Madrid'den zaferle dönmeyi başardı. Madrid'deki toplam 53 maçtaki diğer sonuçlar ise 39 kez Real Madrid galibiyetiyle, dokuz kez de beraberlikle sonuçlandı. Hem istatistiklerle hem de geçmişteki tecrübelerle, efsane stadyum Santiago Bernabeu'dan çıkmanın ne kadar zor olduğunu birçok kez deneyimleyen Real Betis büyük bir motivasyonla bu maça hazırlanarak rakibine sürpriz bir kayıp yaşatmak isteyecek. İki takımın geçmişteki yıldızlarına baktığımızda elbette konuk ekibin Raul, Fernando Hierro, Guti, Ronaldo, Zidane, Di Stefano, Puskas gibi sayısız efsaneyle boy ölçüşebilecek kadar uzun bir listesi olmasa da Denilson, Filipescu, Marcos Assunçao, Finidi George gibi birçok uluslararası yıldızın yanında Luis Aragones gibi bir efsane de Real Betis formasını terletmişti.

Geçmişte birçok unutulmaz yıldızın bir parçası oldukları Real Madrid ve Real Betis maçlarını günümüzün en büyük yıldızları sahadayken izlemek için POP Event & Travel ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde biletinizi alabilirsiniz. Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Ruben Castro gibi isimleri Madrid'in en ihtişamlı arenasında izlemenizi sağlayacağınız bilet, ücretsiz teslimatla sizin olacak.

BİLET TALEBİ

* Doldurulması zorunlu alanlar.