ARSENAL FC - MANCHESTER UNITED MAÇ BİLETİ

01 Ocak 2020 , Çarşamba
Emirates Stadium , London / Birleşik Krallık
Biletler
  • Kategori / Bölüm
  • Adet
  • Fiyat (Euro)
Oturma Planı
Emirates Stadium
Bilet Hakkında

 

Yerel olarak Ashburton Grove adıyla inşaatına başlanan ve Temmuz 2006'da tamamlanmadan önce çoktan Emirates Stadyumu adını almış olan modern stadyum, 2006'dan bu yana olduğu gibi yine Manchester United'ı tüm coşkusuyla ağırlamaya hazırlanıyor. Arsenal ile amansız şampiyonluk rekabetlerine giren, neredeyse oynadıkları her maçta ayrı bir hikaye doğan Manchester United, rakibiyle ilk kez 1894 yılında karşılaştı.

Ezeli rekabette elbette bazı maçlar diğerlerine göre daha çok hatırlanıyorlar. Geçmiş dönemlerde dört veya beş gollü galibiyetlere rastlamak mümkün olsa da Arsenal-Manchester United maçları tarihinde bir maç var ki, hepsini gölgede bırakıyor. 28 Ağustos 2011'de Manchester'da oynanan maçı ev sahibi 8-2 kazandığından bu yana Arsenal cephesi için bu maçın önemi çok daha farklı bir hale geldi. Arsenal tarihi hezimeti unutturmak için sahaya çıkıyor olsa da o maçtan sonra 2017'ye dek 3-0'dan ilerisini görmeyi başaramadı. Kadrodaki çoğu isim zamanla değişmiş olsa da tribünlerdeki değişim o kadar kısa süreli olmadığı için her yaştan Arsenal taraftarı bir gün United'a hezimet yaşatmanın hayalini kuruyor.

Arsenal'in farklı galibiyet umuduyla tüm hırsını sırtına alıp sahaya çıkacağı, Manchester United'ın ise Londra'nın en ihtişamlı yapılarından birinden zaferle ayrılmak için terinin son damlasına kadar mücadele edeceği dev randevu, Pop Event & Travel ayrıcalığıyla seni bekliyor. Kolay, hızlı ve güvenli bir yolla hemen satın alacağın biletin, ücretsiz teslimatla sana ulaştırılıyor ve Premier League'de maç izleme hayalleri gerçeğe dönüyor.

BİLET TALEBİ

* Doldurulması zorunlu alanlar.