FC BARCELONA MAÇ BİLETLERİ

  • Şehir Hakkında
  • Takım Hakkında
  • Barselona’ya gitmek için 5 harika neden
Şehir Hakkında

Tarih, sanat, doğa, eğlence, iyi yemek, dünyanın en iyi futbol oynayan takımı… Kısacası bir kentten ne istiyorsanız, Barselona size hepsini veriyor.

Barselona seyahatinin olmazsa olmazı Schengen vizesidir. Schengen vizesi nasıl alınır başlıklı yazımızda gerekli evrakları görebilirsiniz.

Barselona tatilinizi planlamadan önce Barselona gezi rehberimizde Barselona’da ne yenir ne içilir, Barselona’da nerede kalınır, Barselona’da görülmesi gereken yerler, Barselona’da ulaşım ve Barcelona hava durumu ve mevsimlerle ilgili detaylı bilgiyi bulabileceğiniz ‘Barselona gezi rehberi’’ başlıklı Blog yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Barselona tatiliniz öncesinde takviminizi FC Barcelona maçlarına göre planlamanızı tavsiye ederiz. Barselona’ya kadar gidip de Messi, Suarez ve FC Barcelona yıldızlarını canlı olarak Camp Nou’da izlemeden gelmek olmaz. Sizler için hazırladığımız FC Barcelona maç bileti nasıl alınır blog sayfamızda tüm kategoriler ve Camp Nou’ya ulaşim ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz. 

Takım Hakkında

Dünya’nın en büyük futbol takımlarından biri FC Barcelona için ‘’bir kulüpten çok daha fazlası’’ mottosu kadar yerinde bir ifade olamazdı.

Katalan temsilcisinin dünyadaki taraftar sayısının milyonlarca olduğu tahmin ediliyor.

99.354 seyirci kapasitesi ile Camp Nou, Avrupa’nın en büyük futbol stadyumu olma özelliğini taşıyor. Seyirci ortalamasının 70.000 üzerinde olduğu FC Barcelona takımının maç biletlerini bulmak bir hayli zorlu ancak POP Event & Travel ile Barcelona tatiliniz öncesinde maç biletinizi almak bir tik kadar kolay.

Seyirci ortalamasının 98.000 olduğu Real Madrid karşılaşmalarını ‘‘El Clasico’’ karşılaşmaları için bilet bulmak neredeyse imkansızken her şey dahil FC Barcelona – Real Madrid maç turu paketimiz ile Messi, Suarez ve FC Barcelona yıldızlarını Camp Nou ’da canlı izlemek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ayrıca Camp Nou ’ya nasıl gidilir, Camp Nou deneyimi ile ilgili detaylı bilgiler bulabileceğiniz blog yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. 

Barselona’ya gitmek için 5 harika neden

Barselona tatiliniz öncesinde Barselona’da görülmesi gereken yerler konusunda birçok tavsiye, öneri bulabilirsiniz. POP Event & Travel olarak sizler için bu tavsiye ve önerileri Barselona’ya gitmek için 5 harika neden blog yazımızda sıraladık.