Mobil Menü Icon
BERLİN ALİSVERİS

Barselona Nereden Alışveriş Yapılır?

Alışveriş Yapılabilecek Caddeler

 

Kurfürstendamm

 

Berlin’in lüks alışveriş olanakları ile dolu popüler caddesi Kurfürstendamm üzerinde Chanel, Valentino, Hermes, Bershka gibi markaların zarif ve özel koleksiyonlarını barındıran mağazalar yer alıyor.

Tauentzienstrasse

 

KaDeWe’nin bulunduğu Wittenbergplatz’dan başlayan Tauentzienstrasse, uluslararası zincir moda ve spor markalarına ilgi duyan ortalama bütçeye sahip gezginlere hitap eden bir alışveriş bölgesi.

Potsdamer Platz

 

Berlin Duvarı’nın yıkılmasının ardından inşa edilen Postdamer Platz, tatilcilerin keyifli vakit geçirmelerine olanak veren cazibe merkezlerinin yanı sıra kentin iki büyük AVM’si Mall of Berlin ve Arkaden ile çevrelenmiş durumda.

Friedrichstrasse

 

Charlie Kontrol Noktası’na birkaç adım uzaklıktaki Friedrichstrasse boyunca lüks tüketim ürünlerine odaklı markaların şubelerini, uygun fiyatlı mağazalar ile yan yana görebilirsiniz.

 

Alexanderplatz

Hediyelik eşya satışı yapan birçok dükkânın çevrelediği Alexanderplatz’a gittiğinizde, ekonomik fiyatlı Primark’taki ya da Alexa’daki alışveriş seçeneklerini değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz.

 

 

Alışveriş Merkezi

 

KaDeWe

 

Adının açılımı dilimizde “Batı’nın Mağazası” anlamına gelen KaDeWe’nin ilk 4 katında ünlü giyim firmalarına ait mağazalar faaliyet gösteriyor. 5. katı oyuncak, kitap, elektronik ağırlıklı dükkânlara ayrılmış alışveriş merkezinin 6. ve 7. katında gastronomiye meraklı bireyleri ilgi çekici fırsatlar bekliyor.

En Yeniler

Yukarı Çık