Mobil Menü Icon
ROMA GECE-HAYATİ

Roma Barlar

- Lanificio, Pietrata

Aniene Irmağı ile Pietralata Caddesi arasında kalan 3.500 metrekarelik alan üzerine kurulu Lanificio’da aileniz veya dostlarınızla hoş bir manzara eşliğinde bir şeyler içerken hoş vakit geçirebilirsiniz.

 

 

- The First Luxury Art Hotel, Campo Marzio

Avrupa’nın sanat temalı en güzel otellerinden biri olan The First Luxury Art Hotel’i gezginler sadece konaklama amacıyla tercih etmiyor. Aynı zamanda şık ve rahat barında içkilerini yudumlamak için de burayı ziyaret ediyor.

 

 

Canlı Müzik

- Antica Biblioteca Valle

Valle Tiyatrosu’nun yanı başında faaliyet gösteren Antica Biblioteca Valle, açıldığından beri hem kendine özgü ambiansı hem de zengin içeriği ile Hollywood yıldızlarının gözdesi olmuş bir restoran.

 

 

- Red Jack

Canlı müzik performanslarını dinlemek için Roma’daki en ideal mekânlar arasında gösterilen Red Jack, Fiumicino’da yer alıyor. Mekânda her akşam farklı tarzı benimsemiş bir grup sahneye çıkıyor.

 

 

- Le Mura

Via di Porta Labicana’da bulunan Le Mura’da, canlı performansların dışında langırt turnuvası ve stand up gösterisi gibi farklı etkinlikleri de izleme fırsatı bulabilirsiniz.

 

 

Gece Kulüpleri

- Raspoutine

Cuma ve Cumartesi geceleri hizmet veren Raspoutine, Rus tarzı dekorundan kaynağını alan şık atmosferi ile eğlence tutkunu bireyleri kendisine çekiyor.

 

 

- La Cabala

Tiber Nehri’ne bakan 14. yüzyıldan kalma bir bina içerisinde hizmet veren 3 katlı La Cabana’da isterseniz sakin bir ortamda piyano dinletileri eşliğinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Cuma ya da Cumartesi günleri ise house, dans, techno ağırlıklı Dj performansları ile çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.

 

 

- Ice Cube

Adına yakışır bir dekorasyona sahip Ice Cube, Kolezyum’a yakın bir konumda yer alıyor. Gece kulübü, rahatlatıcı müzik eşliğinde stres atmak isteyenlerin favori mekânı konumunda.

 

En Yeniler

Yukarı Çık