Mobil Menü Icon
LONDRA ALİSVERİS

Barselona Nereden Alışveriş Yapılır?

 

Alışveriş Yapılabilecek Caddeler

Oxford Street

 

Londra’nın ana alışveriş bölgesi konumunda olan Oxford Street üzerinde birçok lüks markaya ait mağaza bulunuyor.

Regent Street

 

Londra’nın en ünlü oyuncak marketi Hamleys, lüks denildiğinde aklan gelen ilk mekânlardan biri olan Liberty ve Apple Store, Regent Street’te zengin içerikleri ile Regent Street’te alışveriş tutkunu gezginlerin yoğun ilgisini çekiyor.

Jermyn Street

 

Giyim konusunda prestijli markalardan vazgeçmeyen erkekler için Jermyn Street üzerinde çok sayıda gömlek imalatçısı ve ayakkabı mağazası bulunuyor. Ayrıca İngiltere’nin en eski peynir üreticisi Paxton & Whitfield da 1797’den beri faaliyetlerini bu caddede sürdürüyor.

Mayfair

 

Yerel çiftlik ürünlerine, sanat eserlerine ve antikalara ilgi duyuyorsanız zevkinize en çok uyan ürünleri Mayfair’deki dükkânlarda bulabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi

Westfield London

 

Büyük Londra bölgesinin 2 büyük AVM’sinden biri olan Westfield London; Prada, Louis Vuitton, Jimmy Choo gibi dünya çapında üne sahip yüzlerce markaya ait mağaza ve her zevke hitap eden yeme-içme olanağını tek bir çatı altında gezginlere sunuyor.

 
Boxpark Shoreditch
 

Londra’da 3 farklı bölgede faaliyette olan Boxpark’ın Shoreditch’teki şubesinde hem dünyanın farklı bölgelerine özgü sokak lezzetlerinin tadına bakma fırsatı yakalayabilir hem de tasarım harikası giyim ve aksesuar ürünlerini satın alabilirsiniz.

Harrods

 

Sadece Londra’nın değil tüm dünyanın en ünlü AVM’lerinden olan Harrods, 1849 yılından bugüne kadar alışverişte lüksü tercih edenlerin asla vazgeçemedikleri bir numaralı adres konumunda.​

En Yeniler

Yukarı Çık