Mobil Menü Icon
MADRİD ALİSVERİS

 

Barselona Nereden Alışveriş Yapılır?

Alışveriş Yapılabilecek Caddeler

 

Malasana

 

Hafta sonu gece hayatının merkezi haline gelen Malasaña, vintage giyim ürünlerine ve ikinci el eşyalara merak duyanlar için ideal bir alışveriş bölgesi. Birçok kitapçının olduğu bölgedeki sokak pazarları da oldukça renkli.

Chueca

 

Gran Via’nın paralelindeki Chueca, her bütçeye hitap eden giyim ve aksesuar mağazaları sayesinde gezginlerin gözdesi konumunda. Cadde üzerindeki alışveriş yerlerinden bazılarında, her zevke ve bütçeye hitap eden ayakkabı modellerinin de satışı gerçekleştiriliyor.

Sol

 

 

Alışveriş denildiğinde akla gelen ilk yerse, büyük bölümü araç trafiğine kapalı durumdaki Puerta del Sol. Cadde üzerinde zengin ürün çeşitliliğine sahip alışveriş merkezleri, zincir mağazalar, müzik marketler, oyuncakçılar ve butikler bulunuyor.

Alışveriş Merkezi 

 

El Corte Ingles

 

Tüm İspanyol şehirlerinde olduğu gibi başkentte de farklı markaları tek bir çatı altında bulmak isterseniz, alışveriş merkezi zinciri El Corte Ingles’in şubelerinden birine gidebilirsiniz. Hem yerel halkın hem de gezginlerin yoğun ilgi gösterdikleri AVM zinciri, ekonomik fiyatları ile öne çıkıyor.

En Yeniler

Yukarı Çık