Mobil Menü Icon
ROMA ALİSVERİS

Barselona Nereden Alışveriş Yapılır?

 

Alışveriş Yapılabilecek Caddeler

Via del Corso

 

Roma’daki en popüler alıveriş bölgelerinden biri olan Via del Corso, uluslararası markaların şubelerine ev sahipliği yapıyor. Caddede ayrıca yerel giyim firmalarına ait butikler de faaliyet gösteriyor.

Via dei Condotti

 

Alışverişte lüks markaları tercih eden gezginler için Via dei Condotti üzerinde birçok seçenek bulunuyor. Gucci, Dior, Bulgari, Dolce&Gabbana bu caddede şubeleri olan markalardan bazıları.

 

Via Vittorio Veneto

 

Kentin en çok ziyaret edilen noktalarından birisi konumundaki Via Vittorio Veneto’da yer alan her kesime hitap eden İtalyan butikleri ve Casuccio e Scalera gibi ünlü ayakkabı mağazaları sizleri bekliyor.

Alışveriş Merkezi

Galleria Alberto Soldi

 

Piazza Colonna’da yer alan Galleria Alberto Soldi 1922 yılından beri, İtalyan mutfağının en lezzetli yemeklerinin servis edildiği restoranları ve Boggi, Pinko gibi markalara ait mağazaları bünyesinde barındırıyor.

Euroma2

 

230 mağazanın hizmet verdiği Euroma2, birçok markayı eğlence ve yeme-içme olanakları ile birlikte tek bir çatı altında toplayan modern alışveriş merkezlerinden hoşlananlara ilgi çekici fırsatlar sunuyor.

Shopping Mall Porta Di Roma

 

Marka çeşitliliği ile dikkat çeken Shopping Mall Porta di Roma’yı hem alışveriş hem de bünyesinde gerçekleştirilen etkinlikleri izlemek için gezi listenize ekleyebilirsiniz.

En Yeniler

Yukarı Çık