Mobil Menü Icon
AMSTERDAM GECE-HAYATİ

Amsterdam Barlar

- Sky Lounge

Zarif bir mekânda eşsiz Amsterdam manzarasının tadını canlı müzik eşliğinde çıkartmak hoşunuza giderse bir şeyler içmek için rotanıza Sky Lounge’ı dâhil edebilirsiniz.

 

 

- Twenty Third Bar

Hotel Okura bünyesindeki Twenty Third Bar, kent manzarası eşliğinde içkinizi yudumlayabileceğiniz bir diğer işletme.

 

 

Canlı Müzik

- Bimhuis

2017 yılında Sonic Acts Festivali’ne ev sahipliği yapan Bimhuis, caz ve doğaçlama müzik yapan grupların canlı performanslarını dinlemekten hoşlanan bireyleri zengin içeriği ile kendisine çekiyor.

 

 

- Piano Bar Amsterdam

Thorbeckeplein üzerindeki Piano Bar Amsterdam, konuklarına lezzetli bir öğünün ardından canlı müzik eşliğinde eğlenebilme imkânı tanıyor.

 

 

Gece Kulüpleri

- AIR Amsterdam

Tiësto, Damian Lazarus, Ben Pearce gibi dünyaca ünlü Dj’lerin etkileyici performansları eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmek sizlere cazip geliyorsa efsanevi gece kulübü iT yerine açılan AIR Amsterdam’a gidebilirsiniz.

 

 

- Escape

Bünyesinde bir restoranın bulunduğu Escape, dans etmekten hoşlanan bireylere her gece farklı içerik sunuyor.

 

 

- Club NYX

EXIT Club’ın küllerinden doğan Club NYX, yetişkin bireylere kişisel tercihlerine bakılmaksızın özgürce eğlenebilecekleri bir ortam sağlıyor.

 

 

-Wetster Unie

Eskiden endüstriyel bir alan olan Westergasfabriek'de hizmet veren Waster Unie, yıl boyunca çeşitli festivaller ve müzikal etkinlikleri eğlence tutkunları ile buluşuyor.

 

En Yeniler

Yukarı Çık