Mobil Menü Icon
BERLİN GECE-HAYATİ

Berlin Barlar

- CSA Bar, Friedrichshain

1960’ların büyülü atmosferini günümüze taşıyan CSA Bar’ı, Doğu Almanya’nın vaktiyle en büyük meydanı konumundaki Karl Marx Allee manzarası eşliğinde lezzetli ve kokteyller içmek için gezi listenize ekleyebilirsiniz.

 

 

- Holzmarkt, Friedrichshain

Yıl içerisinde birçok sanatsal ve kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan Holzmarkt, doğayla iç içe olmaktan hoşlananların akın ettiği Mörchenpark içerisinde yer alıyor.

 

 

- Tier, Neukölln

Tam karşısında yer alan popüler Ä gibi konforlu ancak biraz daha küçük boyutlarda olan Tier’da birkaç kadeh içki eşliğinde saatlerce sürecek keyifli sohbetlere dalabilirsiniz.

 

 

- Buck and Breck, Mitte

İsmini Amerika Birleşik Devletleri’nin eski başkanı James Buchanan ve yardımcısından alan Buck and Breck, girişindeki sadeliğe nazire yaparcasına iç mekânındaki şık atmosferle konuklarını kendisine bağlıyor.

 

 

Canlı Müzik

- Rickenbackers Music Inn, Bundesallee

Eski ve hoş bir İrlanda barı görünümündeki Rickenbackers Music Inn, yıl boyunca caz, country, rock, blues gruplarının canlı performanslarıyla konuklarına keyif dolu saatler yaşatıyor.

 

 

- Junction Bar

1993 yılında beri müzikseverleri zengin içeriği ile kendisine çeken Junction Bar’ın bodrum katı; caz, pop, blues, rap, funk ve Brezilya müziğe ilgi duyan bireylerle dolup taşıyor. Giriş katında ise daha sakin atmosfere sahip bir kafe bulunuyor.

 

 

Gece Kulüpleri

- Berghain

Sıkı denetimin ardından sınırlı sayıda techno müzik tutkununun içeri girebildiği Berghain, alanında dünyanın en iyilerinden bir olarak kabul ediliyor. Mekân bünyesinde ayrıca club ağırlıklı müzik çalan Panorama Bar bulunuyor.

 

 

- Tausend

Sıra dışı ve yaratıcı iç tasarıma sahip Tausend, yalnızca farklı tarzlarda müzik yapan grupları eğlence tutkunları ile bir araya getirmiyor. Aynı zamanda sanat sergilerine de bünyesinde yer veriyor.

 

 

- Salon zur wilden Renate

Çılgın tematik partilere katılıp sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmek sizlere cazip geliyorsa Berlin tatiliniz sırasında bir akşamı Salon zur wilden Renate’ye ayırabilirsiniz. 

 

 

- House of Weekend

Popüler elektro club House of Weekend, 3 farklı katta düzenlediği partileri ve göz alıcı atmosferi ile dünyaca ünlü birçok film yıldızını ve sosyetik şahsiyeti kendisine çekmeyi başarıyor.

 

En Yeniler

Yukarı Çık