Mobil Menü Icon
MADRİD GECE-HAYATİ

Madrid Barlar

- The Passenger, Malasaña

Konuklarına sakin bir ortamda hem rahatça sohbet etme hem de bir şeyler içme olanağı tanıyan The Passenger Bar, farklı tasarımı ile beğeni topluyor. 20. yüzyılda kullanılan lüks tren vagonları şeklinde tasarlanmış mekânın oturma alanlarında bulunan ekranlarda gösterilen doğa manzaraları, yolculuk hissini pekiştiriyor.

 

 

- Martinez, Malasaña

Calle Barco sınırları içerisindeki Martinez, klasik dekorasyonu ve samimi ortamı sevenler için ideal bir durak. Üstelik menüsünde Cibeles birası gibi Madrid’e özgü birçok lezzeti barındırıyor.

 

 

Canlı Müzik

- Bogui Jazz, Chueca

2005 yılında kapılarını eğlence tutkunlarına açan Bogui Jazz, müzikseverleri İspanya’nın caz kategorisindeki önemli isimleri ile bir araya getiriyor. Mekânda canlı performansları ile eğlence tutkunlarına keyifli saatler yaşatan isimler arasında Chano Domínguez, Bobby Martinez ve Antonio Serrano bulunuyor.

 

 

- Café Berlin, Sol

1970’lerin havasını yansıtan dans pistine sahip Café Berlin, canlı müzik performansları dinlemekten hoşlananlar için adeta biçilmiş kaftan. 300 kişilik konser alanında farklı çeşitli performansları izlerken Lamborghini gibi özel tariflerle serinleme imkânı bulabilirsiniz.

 

 

Gece Kulüpleri

- Kapital

Madrid’in en büyük gece kulübü Kapital, kendinizi müziğin ritmine kaptırıp sabahın ilk ışıklarına kadar dans edebileceğiniz ortama sahip bir işletme. Madrid gece hayatını deneyimlemek için biçilmiş kaftan olan mekânın her katında farklı eğlence olanakları sizleri bekliyor.

 

 

- Joy Eslava

Puerta del Sol’a yakın konumdaki Joy Eslava, 2 bin metrekarelik alanı içerisinde konserlerden film prömiyerlerine, çeşitli gösterimlerinden rekor denemelerine kadar çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. 1981’den beri faaliyette olan gece kulübünde bu etkinliklerin dışında her akşam farklı grupların canlı performansları eğlenmek isteyen bireylerin beğenisine sunuluyor.

 

 

- Nomad Club

Karaoke tutkunuysanız, bir akşamınızı Nomad Club’a ayırabilirsiniz. Plaza Mayor’a birkaç dakikalık mesafedeki gece kulübünde sahneye çıkmak için biraz cesarete ihtiyaç duyarsanız, açık bar alanına uğrayabilirsiniz.

 

En Yeniler

Yukarı Çık