Mobil Menü Icon
BERLİN NEREDE-YENİR-NEREDE-İCİLİR

Restaurant

- Katz Orange, Mitte

Contemporary Food Lab üyesi ve Michelin yıldızlı Katz Orange, sunulan yemeklerin kalitesine, özgünlüğüne, kökenine daima özen gösteren bir anlayışla yönetiliyor.

 

 

- Nobelhart & Schmutzig, Kreuzberg

Hizmet kalitesi ile Michelin yıldızına layık görülen Nobelhart & Schmutzig’in menüsü, titiz çalışmalar sonucu ortaya çıkartılmış 10 farklı lezzetten oluşuyor.

 

 

- Industry Standart, Neukölln

Konuklarına modern bir ortamda aile sıcaklığında hizmet vermeyi amaçlayan Industry Standart, Akdeniz ve Fransız mutfağından hoşlanan bireylerin tercih edebilecekleri bir mekân.

 

 

- Tulus Lotrek, Kreuzberg

Orman temalı dekorasyona sahip Tulus Lotrek, zengin menüsü ile hem et âşıklarını hem de vejetaryenleri memnun ediyor.

 

 

Kahve Arası

- Café Einstein Stammhaus, Charlottenburg

Viyana stili dekorasyonun tercih edildiği, eski nesil kahve ve tatlı evi Café Einstein Stammhaus; kent gezintisi sırasında mola vermek için uygun bir adres. Menüsünde kahve ve tatlı seçeneklerinin yanı sıra yemek çeşitleri de bulunuyor.

 

 

- Engelberg, Prenzlauer Berg

Berlin’in en güzel sokağı olarak anılan Oderberger üzerindeki Engelberg’i; kahvaltı, kahve keyfi veya öğle yemeği için tercih edebilirsiniz. Mekânın menüsü tamamen yerel lezzetlerden oluşuyor.

 

 

- Bonanza Roastery Café, Kreuzberg

Oderberger’de de bir şubesi bulunan Bonanza Roastery Café, üst düzey el yapımı kahve kavurma, hazırlama ve servis tekniklerini Berlin’de ilk defa kullanan mekân konumunda.

 

 

Tatlı Keyfi

- Markthalle Neun, Kreuzberg

Eisenbahnstrasse üzerindeki tarihi bir binada Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri faaliyete geçen Markthalle Neun bünyesinde tatlı keyfi yapabileceğiniz birçok mekân sizleri bekliyor.

 

 

- Erich Hamann Schokolade, Wilmersdorf

1912 yılında kurulan Erich Hamann Schokolade, klasik yöntemlerle üretilmiş el yapımı çikolata çeşitleri ile hem yerel halkın hem de gezginlerinin yoğun ilgisini çekiyor.

 

 

Kokteyl

- Hops & Barley, Friedrichshain

Eski bir kasap dükkânında hizmet veren Hops&Barley, menüsünde yer alan 4 farklı özel yapım bira çeşidi ile müşterilerine farklı lezzetleri deneme fırsatı veriyor.

 

En Yeniler

Yukarı Çık