Mobil Menü Icon
ROMA YEMEK

Restaurant

- Ristorante Salumeria Roscioli, Regola

Bir aile işletmesi olan Ristorante Salumeria Roscioli’de, ağız sulandıran mezeler ve yemekler kaliteli şaraplar eşliğinde servis ediliyor.

 

 

- Giulio Passami L’olio, Ponte

Salı günleri farklı müzik gruplarının sergiledikleri canlı performanslarla eğlenceli bir atmosfere bürünen Giulio Passami L’olio, İtalyan yemeklerinin ve meze çeşitlerinin tadına bakmak için ideal bir diğer mekân.

 

 

- Piperno, Regola

1860’dan beri faaliyette olan Piperno, müşterilerine taze deniz ürünleri ve makarnalarla yapılan tarifler sunuyor. Mekânın şarap ve meze menüsü de oldukça tatmin edici seviyede.

 

 

Dondurma Keyfi

- Gelateria Fassi

Yolunuz Via Principe Eugenio’ya düşerse dondurma keyfi yapmak için Gelateria Fassi’de mola verebilirsiniz.

 

 

- Fior Di Luna

Garibaldi Köprüsü’ne yakın konumdaki Fior Di Luna hem dondurma hem de çikolata tutkunlarını sahip olduğu zengin çeşitlilikle mutlu ediyor.

 

 

Kahve Arası

- Tazza D’oro

Kenti gezerken yorulduğunuzu hissederseniz Via degli Olmetti üzerindeki Tazza D’Oro’da kısa bir mola verebilirsiniz. İşletmede kahve servisinin yanı sıra paketlenmiş ürünlerin satışı da yapılıyor.

 

 

- Canova-Tadolini

Sanat eserleri ile dolu bir ortamda kahvenizi yudumlamak ve keyifli bir sohbete dalmak hoşunuza giderse tercih hakkınızı Canova-Tadolini’den yana kullanabilirsiniz. Müze bünyesindeki restoranda öğle ve akşam yemeği servisi de yapılıyor.

 

 

Tatlı Keyfi

- Pasticceria Regoli, Esquilino

1916’da açılan Pasticceria Regoli; İtalyan usulü pastaları, turtaları ve hamur işleri ile hem yerel halkın hem de gezginlerin gözdesi durumunda.

 

 

- Pasticceria Grué

Viale Regina Margherita üzerinde yer alan Pasticceria Grué’nin menüsünde İtalyan klasiklerinin yanı sıra uluslararası üne sahip tarifler de bulunuyor.

 

 

Kokteyl

- Salotto 42, Campo Marzio

Kopenhag’da da bir şubesi bulunan Salotto 42, ününü yeni ve hiç denenmemiş kokteyl seçeneklerine menüsünde yer vermesine borçlu.

 

En Yeniler

Yukarı Çık