Mobil Menü Icon
BARCELONA BARSELONA

Dünyanın en büyük yıldızlarının top koşturduğu Barcelona’yı yerinde izlemek, POP Event & Travel ile artık çok daha kolay. Yapacağın tek şey siteye üye olup biletini almak ve Barcelona seyahatin için hazırlıklara başlamak. Peki FC Barcelona maç bileti nasıl alınır bilmiyor musun? Ya da daha önce hiç yurtdışı maç bileti almadın mı? Aradığın cevaplara ulaşmaya hazır ol.

 

POP Event & Travel ile yurtdışı maç bileti nasıl alınır sorusunun cevabını aldıktan sonra sen de istediğin maçın biletine kolaylıkla sahip olacaksın. popevent.com.tr’ye üye olduktan sonra FC Barcelona maç biletleri sayfasına gelip gitmek istediğin maçı seçmelisin. Maç seçimini yaptıktan sonra Camp Nou oturma planının yer aldığı bölümde uygun kategoriler arasından, hangi bölümde izleyeceğini görerek seçimini yapacaksın. Oturacağın yeri seçtikten sonra ise teslimat bilgilerini girip kredi kartı veya havale yöntemlerini seçerek bilet alım işlemini tamamlayacaksın. Eğer birden fazla bilet alacaksan endişe etmene gerek yok, POP Event & Travel sana iki koltuk yan yana olacak şekilde garanti veriyor.

Dikkat etmen gereken tek nokta, maçtan en az yedi gün önce, site üzerinden konaklama adresini belirtmek olacak. Maçın oynanacağı şehirde nerede kalacağını ve bileti kimin teslim alacağını bildirdiğinde, maçtan en geç 24 saat öncesinde biletin talep ettiğin yere ulaştırılacak. Elektronik bilet kullanılması durumunda ise yapman gereken şey çok daha kolay. Sana atılacak mail içerisindeki e-biletin çıktısını alman yeterli olacak.

 

Eğer giriş sezonluk kart ile sağlanacaksa kartı kulladıktan sonra zarfa geri koyup otelde bileti teslim alan kişiye geri vermen yeterli olacak. Maç biletini alırken kategori konusunda kararsız kaldıysan Camp Nou’da hangi kategorinin hangi anlama geldiğini hatırlatalım:

 

CAT 3

 

Camp Nou’nun kale arkalarındaki beşinci ve altıncı katları, televizyon yayınının yapıdığı açıda karşı tribünde ise altıncı sıra anlamına gelen bu bölümde sahaya uzak kalsan da her zaman dolu olan statta atmosferden asla kopmayıp maçın tüm heyecanını yaşayabilirsin.

 

CAT 2

 

Bu kategori, kale arkalarındaki birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü katları ifade ediyor. Sahaya daha yakın olduğun bu bölümde, tüm kategorilerde olduğu gibi maç coşkusunun tam ortasında yer alacaksın.

 

CAT 1 UPPER

 

Sahayı enine gören, taç çizgisine paralel olan tribünlerdeki beşinci sıraların adıdır. Maçı çaprazda kalmadan, en fazla aut çizgisiyle aynı hizada kalarak izlemenize sağlıyor.

 

CAT 1

 

Kale arkasına paralel bölümün bittiği, korner bayraklarına çapraz konumda yer alan kategori ile sahayı bir parça da olsa enine görerek daha klasik bir açıdan maç izleme şansına sahip olacaksın.

 

PREMIUM

 

Bu kategori, iki ceza sahası ön çizgisi arasında, taç çizgisine paralel kalan bölümdür ve en iyi maç izleme açılarından birini sunar.

 

SHARED BOX

 

Camp Nou’da maç izleyebileceğiniz en iyi açıdır. Ne çok alt sıradadır, ne de yukarıda, TV yayınında karşıda gördüğün tribünde tam orta yuvarlak hizasındaki üç parçalık, en değerli koltukların bulunduğu bölümdür.

 

Hangi yöntemle olursa olsun zorlanmadan maç bileti ayağına kadar gelecek ve Barcelona sokaklarını gezerken maç saatinde Lionel Messi ve milli yıldızımız Arda Turan başta olmak üzere Luis Suarez, Andres Iniesta gibi birbirinden büyüleyici yıldızları yerinde izlemenin hayalini kuracaksın. Maç bileti nasıl alınır sorusuna tüm detaylarıyla cevap bulduğuna göre harekete geç ve süper yıldızların ligi La Liga’da, Barcelona maçının heyecanını 98 bin kişi ile beraber anıtsal stadyum Camp Nou’da yaşa!

En Yeniler

Yukarı Çık